אודותינו - Eggi אומנות ומדגרות מקצועיות

EGGI מדגרות ואומנות מקצועיות – מבית היוצר של אלי-לאה.
מעל שלושים שנה אנו עוסקים בגידול וריבוי תוכים, בין היתר הקמנו קהילה גדולה ואיכותית “Tukinfo” וחנות האינטרנט “Tukishops“.
גידול התוכים כחלק בלתי נפרד מחיינו הביא אותנו בן היתר להתעמק ולחקור את נושא הרבייה, בעקבות כך התחלנו לבנות דגמים שונים של מדגרות ואומנות על מנת לפתח את הנושא.
בשנים האחרונות התמקדנו בייצור אומנות ומדגרות על מנת לספק למגדלים השונים מוצר איכותי ואמין שיענה על צרכיהם. את המוצרים בחנו בקפידה בבית גידולנו לאורך השנים ופיתחנו מוצר שעומד בסטנדרטים בן לאומיים.

כיום מוצרינו מכילים את כל האהבה שלנו לתחום ובצירוף הידע הניסיון והרכיבים הטובים ביותר הצלחנו ליצור מוצרים אמינים איכותיים שמביאים תוצאה מלאה.

לדעת בביטחון שבחרת נכון

מוצרנו עובדים באמינות ודייקנות לאורך שנים בבית גידולנו ( בית הגידול של אלי לאה ) ובין לקוחותינו: הגן למחקר זואולוגי אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית הפקולטה לחקלאות, בית הספר לוטרינריה רחובות,ערוגות רבקה, חווה לחינוך חקלאי זיכרון יעקוב, חווה לחינוך חקלאי אשדוד, חברת SILMET DISTRIBUTION העוסקת בתחום רפואת השיניים ומגדלים רבים וותיקים. מוזמנים להצטרף ללקוחות מרוצים ממוצרי תוכישופס. ייעוץ מקצועי הדרכה והכוונה ינתנו עם הרכישה ולאחריה.
מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות רבים ומרוצים ממגוון מוצרינו.

בין לקוחותינו