מד לחות

מד הלחות הינו מאיכות המותג TFA מגרמניה.
מד לחות מדויק ביותר, בשימוש במדגרות ELTS-500 תוצרת Eggi / Tukishops. בין המדי לחות המדויקים שיש.
מד לחות זה פועל באמצעות שיער סינטטי והוא המדויק ביותר מסוגו. הערכים הנמדדים מסומנים על ידי 0-100% (לחות יחסית) ניתן לכיוון וכיול. סטייה מקסימלית של 1%. לא מצריך חשמל, לא מצריך סוללות או בקבוקי מים.
מאוד מדויק ומשמש למקצוענים בתחום ההדגרות שמעוניינים בדיוק ושליטה על אחוזי הלחות.

משלוחים לכל חלקי הארץ.

בקר טמפרטורה

בקר טמפרטורה איכותי ואמין במיוחד, בקר איטלקי צג 4 ספרות דיוק 0.1 (עשירית ) מעלה. הבקר כולל רגש טמפרטורה NPT רגיש ומדויק. הרוכשים יקבלו הדרכה ועזרה בחיווט ובהתקנת הרכיבים. **(בקר EVCO איטלקי ולא סיני זול) כולל אחריות מלאה והדרכה במידת הצורך.

משלוחים לכל חלקי הארץ.

בקר טמפרטורה PID

בקר טמפרטורה PID מתקדם, קונטקטורים של חברת אומרון העולמית לאריכות חיים.
בנוסף רגש מסוג pt100 באורך של מטר וחצי + 25A DA SSR

משלוחים לכל חלקי הארץ.

מנוע לסיבוב היפוך ביצים

מנוע גילגול ביצים 1/240 סל"ד כל 4 שעות סיבוב מלא. מתח: ac : 220 v / 110 v 50 / 60 hz הספק: 2.5W כושר סיבוב/גילגול: כ 30 ביצי תרנגולת. *שים לב, על המתקן עליו מורכב המנוע לנוע בחופשיות יתרה. עומס יתר על המנוע כתוצאה ממתקן "תקוע" או כתוצאה מהתנגדות גדולה מידי עלולה לגרום נזק למנוע. במקרים כאלה אין אחריות.

משלוחים לכל חלקי הארץ.

מיכל לחות

מיכל מים מתכוונן לשליטה ברמת הלחות במדגרה או באומנת

 

 

משלוחים לכל חלקי הארץ.

לדעת בביטחון שבחרת נכון!

מוצרנו עובדים באמינות ודייקנות לאורך שנים בבית גידולנו ( בית הגידול של אלי לאה ) ובין לקוחותינו: האוניברסיטה העברית הפקולטה לחקלאות, בית הספר לוטרינריה רחובות,ערוגות רבקה, חווה לחינוך חקלאי זיכרון יעקוב, חווה לחינוך חקלאי אשדוד, חברת SILMET DISTRIBUTION העוסקת בתחום רפואת השיניים ומגדלים רבים וותיקים. מוזמנים להצטרף ללקוחות מרוצים ממוצרי תוכישופס. ייעוץ מקצועי הדרכה והכוונה ינתנו עם הרכישה ולאחריה.
מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות רבים ומרוצים ממגוון מוצרינו.

בין לקוחותינו